Privaatsustingimused ja müügitingimused

Müügitingimused

Soetatud kaupade eest on võimalik maksta läbi pangalingi, mida vahendab Montoni.com keskkond.

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“. Vastasel juhul jääb tehing pooleli ning ei edastata teile toote kohta informatsiooni e-postile. Tekkinud probleemide puhul palun saata e-kiri info@1001.ee.

Makseid vahendab Montonio Finance. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Montonio Finance turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Soetatud failide autoriõigused kuuluvad JEMM OÜ-le ja nende ükskõik millisel taasesitataval vormil avalikkusele esitlemine on keelatud. Rikkumise tuvastamisel on õigus JEMM OÜ-l õigus esitada arve 500€ väärtuses, mis kuulub tasumisele 7 kalendripäeva jooksul.

Tagastamine: Taganemisõigus ei kohaldu soetatud failidele ega domeenide soetamisel!

Privaatsustingimused

www.1001.ee on JEMM OÜ-le kuuluv veebileht. Siin leiduva info, tekstide, piltide või mis tahes muu infomaterjali igasugune ärilistel eesmärkidel kopeerimine, reprodutseerimine või levitamine on ilma JEMM OÜ kirjaliku nõusolekuta keelatud.

Järgnevalt kirjeldame meie privaatsuspõhimõtted, mis laadi teavet me veebilehel www.1001.ee kogume, kuidas seda teavet kasutame, andmeid säilitame ning millistel tingimustel seda kolmadatele isikutele avaldame.

www.1001.ee kaustab oma klientide privaatsust ja töötleb isikuandmeid kooskõlas Eestis kehtivate isikuandmete töötlemise seaduste ning õigusaktidega.

www.1001.ee võib koguda, töödelda ja kasutada teie isikuandmeid, sealhulgas teie nime, e-posti, IP-aadressi, külastatava seadme tehnilist andmeid ja mobiiltelefoni numbrit ning teavet teie poolt saadetud päringute www.1001.ee teenuste kohta. Samuti võime küsida eelpool loetletud teabele lisaks veel ka tööülesandeid, ametikohta, tegevusharu, ettevõte nime ja asukoha riiki.

 www.1001.ee võidakse töödelda alljärgnevatel põhjustel:

www.1001.ee võib edastada teie isikuandmeid Euroopa Majanduspiirkonna piires töötlemiseks kolmandast isikust spetsialistidele. Kogume andmeid vaid mõistlikkuse piires, rakendades kõik vajalikud meetmed, et tagada teie isikuandmete turvaline ja nende privaatsuspõhimõtete kohane töötlemine.

www.1001.ee kasutab andmete kogumiseks küpsiseid. Küpsis on väike arvutikoodi lõik, mille anname teie veebibrauserile, kui veebisaiti esimest korda külastate. Edaspidi võivad küpsised aidata meil pakkuda teile ainulaadset sisu või teha reklaami selle alusel, mida olete meile enda kohta avaldanud või millist sisu olete vaadanud.

Samuti kasutame oma töös küpsiste kaudu osalisi andmete ülekannet. Me ei anna üle teie nime, e-posti, telefoni. Kasutame ülekandeks IP’d. Seda selleks, et saaksime kasutada oma turundustöös vajalikke programme. Naiteks Google Analytics, Яндекс.Метрика, Facebook Pixel jpm.

Programmid kasutavad meie edastatavat infot, et hinnata meie lehe kasutust teie kasutajamugavuse parandamiseks. Et ka tulevikus oleks leht sama hea ning isegi parem ja mugavam.

Kui te ei soovi küpsiseid vastu võtta, on teil alati võimalik seda ise oma brauseris märkida. Selle kohta on võimalik saada lisateavet teie brauseri tootjalt. Kui keelate küpsised, ei pruugi teatud funktsioonid meie kodulehel töötada või teatud teenused teile kättesaadavad olla. 

Külastajad, kes pole end autoriseerinud või puudub igasugune võimalus luua seos isiku ja külastuse vahel säilitatakse nii kaua kuni ettevõtte eksisteerib .

Külastajad, kes on päringute või ükskõik mil viisil edastanud isikuandmeid (sh nimi, telefon, e-post, külastatava seadme tehnilised andmed) veebilehele säilitatakse kuni 7 aastat viimasest kontaktist teenusepakkujaga tulenevalt raamatupidamisseaduses olevast kohustusest tehinguid tõendada.

Kui teil on veel küsimusi brauseriküpsiste kasutamise kohta saidil www.1001.ee, siis võtke kõhklemata ühendust info@1001.ee

Mõnusate veebikülastusteni
Erkki Meidla