ETTEVÕTTE LEHT KLIENDILE NÄHTAVAKS JA KÜLASTAJATE ANDMETE ANALÜÜS


Käesolev pakkumine kehtib ettevõtetele, kellel on koduleht WordPress sisuhaldusplatvormil.

Pakett sisaldab n.ö. „täislahendust“, see tähendab kõiki vajalike kodulehe analüütilise ja statistilise poole üles ehitamist ja kontrolli. Mis kasutab minimaalselt ettevõtte müügi- ja turundusinimeste aega.


Turunduspaketti kuulub :

Moodulite kirjeldused (võimalik võtta 1 või enamat moodulit)


Google palatvormide kontroll ja paigaldus

Aitan paigaldada ja korda seada Google Analytics kasutaja. Kontrollime koos teenuse tellijaga kõik vahelehed ilusti ära ning jagan näpunäiteid, kuidas paremini infot analüüsida. Lisaks on võimalus Google Analytics 2-ga saada kaasa tasuta eesti keele põhi, mis näitab ettevõttele kiirelt ära esmavajalikud andmed.

Kodulehe optimeerimine (SEO)

Aitan kliendil paika panna esmased otsingumootori tulemusteks vajalikud lahtrid ja lisamoodulid . Google Webmaster Tool ühendatakse Google Analytics kontoga, kodulehele luukase XML sitemap, mis laetakse üles Google ́i otsingumootoritesse. Aitan kliendil läbi vaadata ja nõustan/seadistan korrektse kliendi ettevõtte info Google Maps ja Google My Business kontodel.

TripAdvisor kasutaja kontrollimine

Kliendiga koos vaadatakse üle ettevõttele kuuluvad asukohad TripAdvisoris ning jagan näpunäiteid, kuidas veel paremini saab.

Facebook.com kasutaja kontrollimine

Aitan korda teha ja kontrollida ettevõttega soetud fännilehtedega kasutajad. Lisaks tehakse korda ettevõtte Facebook Business kasutaja (kui seda pole, luuakse). Paigaldatakse kodulehele Pixel ning räägime kliendiga läbi, mis infot kuskil näidatakse ja mida saab selleläbi paremini teha.
Vajadusel ja soovi korral saame lisada ettevõtte lehele Facebook sõnumi saatmis võimaluse

Esmane Facebook remarketing reklaami seadistus

Teeme ettevõttele esmase reklaami inimestele, kes on käinud ettevõtte kodulehel. Näiteks, kui klient liigub ringi ettevõtte kodulehel mõne aja ning ei tee seal ühtegi päringut saame suunata Facebooki vahendusel kliendile ettevõtte kohta reklaami.

Konsultatsioon

Arutame koos kollektiiviga läbi punktid, mis on tekkinud ning näitan ette tehtud töö.

2-3 tundi

Täpsema hinnapakkumise saamiseks, palun täida vorm ning kirjelda olukorda. Seejärel ma vaatan üle ettevõttele kuuluvad protaalid ning saadan täpsema hinnapakkumise.

Mooduleid on võimalik võtta üksikult ning kombineerida. Kindlasti tuleb teenustega kaasa konsultatsioon/koolitus, et hilisemalt ise paremini ettevõttele kuuluvaid lehti hallata.
Koolitaja:


Erkki Meidla

Täiskasvanud koolitaja tase 5. Töötanud turismialal 5 aastat ning õppinud vene keele ise selgeks. Põhitegevusalad koolitused, turundus, analüütika ja veebiarendaja.
Viide:

kutsetunnistus tase 5

@ErkkiMKes on käinud, on öelnud:


Koostöö Erkkiga on suurepärane. Lisaks oma laiaulatuslikele teadmistele on ta avatud ja entusiastlik kaasa mõtlema eluliste näidete põhjal ning andma asjakohaseid nõuanded vajalike tegevuste sisse viimiseks. Täna teeme koostööd edasi, et tugevdada kogu meie ettevõtte turunduslikke protsesse ja hoida online-kanalites liidripositsiooni.

Marilyn Uleksin - Country ManagerDive Eesti OÜ

Erkki koolitustel on äärmiselt mõnus osaleda. Ta suhtub kõikidesse mõistvalt ja ei eelda, et kõik omastaksid teadmisi või uut infot samal kiirusel. Kasuks tuleb ka kindlasti kannatlikus seletada mõnda teemat rohkem kui korra ja küsimuste korral on nõus süübima vastavalt inimese valdkonna vajadustele. Lisaks tahan omalt poolt tänada, et ka peale koolitust ja koolituse välisel ajal olen saanud nõu küsida ja tundmata, et oleksin tüütu.
Kokkuvõttes inimest, valdkonda ja teadmiste haaramist arvestav koolitaja!

Veroonika Veri - ProjektijuhtVideal Productions OÜ
Asukoht ja kontaktKüsi hinnapakkumist